KONST / Litografier / Litografisk affisch 16327411
nr 1632 7411
Litografisk affisch
Picasso, "Cote d Azur", Mourlot, ej glas, 99x65 cm, yttermått inklusive ram: 102x68 cm. Ej signerad
Kondition: fläckar, gulnad
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 juli 2024
kl 20:47:08
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor